15.01.2018. | Aizvadītie 2018. gada ziemas sezonas atklāšanas treniņbraucieni 14. janvārī

Beidzot sagaidījām ziemu arī pie mums Ugālē SK Krauķi PortUgāles autotrasē. Jāsaka, ka autosprinta cienītāju pulks bija liels un līdz ar tumsas iestāšanos tikai knapi pabeidzām iecerētos treniņu mačus. Viss beigu beigās sagāja kā bijām plānojuši un patīkami noguruši ziemas sezonas atklāšanu varējām uzskatīt par veiksmīgu un visi varējām doties mājup.
Atradām arī laiku mūsu bēnu priekam un mūsu veidotā bērnu dienas akcija "Diena bez datora un telefona" uzskatām par izdevušos. Akcijā piedalījās 5.bērni ar riteņiem. Viens uz reizi pēc starta izstājās, jo redziet viņš vairs nemākot braukt ar riteni, kas ir aprīkots ar papildriteņiem.
Bet pārējie četri dalībnieki finišēja un sadalīja vietas uz goda pjedestāla.
Apbalvošanu un prieku bērna acīs var redzēt fotogrāfijās mājas lapā http://www.skkrauki.lv sadaļā Galerijas.
Pieaugušo dalībnieku autosprinta klasēs arī bija viens otrs pārsteigums,gan uzrādītajos kontrollaikos,gan kategoriju klasēs.Trase neteiksim ka bija ļoti,ļoti ātra,bet vairāk pliksalā sasalusi ļoti viltīga tieši seguma dēļ ,jo ne īsti slidena ,ne īsti saķeroša ar trases segumu.Vēl pa vidu kaut kur pa slidenai sasalusij peļķei un domājams,ka arī tādēļ vienam otram sportistam no favorītu vidus - rezultāts nebija tik labs ,kā parasti bija pierasts redzēt laika kontrolē.
No tādiem ekstremālākiem gadījumiem var minēt mūsu cienījamo dāmu vidū,kad kādai dalībniecei (diezgan pieredzējušai) izplosīja Golfiņš ,kā rezultātā riteņi gaisā.Trases uzraugu un mediķa ātrās rīcības rezultātā mašīna uz riteņiem un pāris nobrāzumi
Tas arī īsumā viss un paldies trases uzraugiem un visiem pārējiem par veselīgi pavadīto dienu.
Atgādinām ,ka otrais posms būs šosvētdien 21.janvārī.(Afiša un pieteikšanās jau iet vaļā.Atceratie,ka arī šoreiz par savu dalību jāpiesaka līdz piektdienas vakaram pl.23.00 Sestdien jau ar tehnisko sodu.
 Domājām par sestdienu,bet izlēmām ,ka lai tak tie kas vēlas var apskatīt nakts sprintu pie kaimiņiem Saldus pusē.
Uz svētdienu varat jau veikt reģistrāciju mājas lapā ,vai sūtot īsziņu ar info par sevi,klasi un automašīnu uz telefona N 22306575
(noteikumus ziemas autosprintā varat izlasīt mājas lapā www.skkrauki.lv)

 

 

© 2021 SK Krauķi