20.01.2018. | Šis un tas par šo un to

Neskatoties uz dažādu mākslīgi uzpūstu veidojumu centieniem sagraut stabili izveidojušos treniņu un nodarbību procesu Latvijā, Amatieru autosporta līga droši uzņem apgriezienus un priecājas par katra esoša un jauna dalībnieka uzvārdu, kas papildina mūsu sportistu rindas un izsaka vēlēšanos pamēģināt sevi autosportā.
Ļoti veiksmīgi, kaut arī ar aizkavēšanos iesākām ziemas sezonu 14.janvārī.
Mūsu trases specifika un segums atšķiras no citām trasēm un gribējās uzsaldēt tā pa kārtīgo,kas arī beidzot šogad izdevās.
 Atbalsts un vēlēšanās trenēties un sacensties, 1. treniņposmā  pārsniedza visas prognozes.Uz autosprinta treniņu starta izgāja 89 dalībnieki (pa visām 6 klasēm kopā).
Domājām, ka tas tā vienreizēji un sevišķi neiedziļinājāmies, bet izrādās ka nē. Pēc nedēļas rīkojot treniņu 2.posmu kas notiks šosvētdien Ugālē, pieteikumi nāk gandrīz no visām Latvijas pilsētām un lauku reģioniem.
Uz piektdienas vakaru jau ir pieteikušies 95 dalībnieki. Un tā interesanti tas, ka piektdienas vakarā Eve ir nakts sprints, rīt Vecpilī ir  sacensības autokrosa tipa automašīnām, un svētdien Priekulē  ir autosprints.
It kā visur apkārt notiek mači, bet SK Krauķi Autosporta treniņposmu tas tā īpaši pat neietekmē. Protams liels prieks par to, ka dalībnieki ir laikam mūsu centienus novērtējuši un viņiem pie mums patīk pa reizītei uzbraukt.
Varam un esam ļoti lepni par to. Mūsu sporta klubā ir ļoti daudz sportisti kas ir konkurētspējīgi un arī ja vajag konkurē dažādās sacensībās Latvijā ,dažādās autosporta disciplīnās.Ir sportisti,kas savu meistarību ir atstājuši savam priekam hobija līmenī un pārsvarā trenējas mūsu kluba ietvaros.Ipaši gribētu uzsvert Talsinieka Jāņa Mazkalniņa braukšanas stilu.Viņš apzinoties  ka braucot tekošā sānslīdē zaudē dārgās sekundes kas vajadzīgas uzvarai, tik un tā brauc savu stilu un ar to vairāk gandarīts nekā par diplomu vai kausu.Viņam cilvēki nāk klāt un spiež roku. Jānis saka "lūk tas ir kaut kas". Kas īsti nesaprot par ko iet runa, lūdzu atbraucat un apskataties trasē (vienkārši skaisti)
Runājot par šim lietām tā īsti grūti spriest ar ko tas ir saistīts. Protams tas ir veiksmīgi uzsaldēts trases segums, bet domājam ka ne tikai tas varētu būt iemesls.
Varbūt ka cilvēki un dalībnieki  beidzot sāk saprast kas ir kas.Ko var īsti panākt ekonomiski saimniekojot, un kaut kur ieekonomēt,lai nebūtu par katru sīkumu pirmkārt jāķeras pie dalībnieku maciņiem. Amatieru līgas līmenī jau sponsoru ietekmi sameklēt ir ļoti grūti, un atklāti sakot visiem ir vienalga vai vari pavilkt vai nē. Arī mūsu klubs ir sportistu sagatavošanas jomā cīnījies 10.gadus un nekas jau nav jāpierāda, kas ir godīgi, kas cilvēciski un kas kam galvenais. Arī mūsu kluba sapulcēs jautājums par līdzekļu trūkumu šad tad ir uzpeldējis, bet kluba domubiedru vidū nostāja ir viena un nelokāma. Domājam, meklējam, izdarām ar atbalstītāju vai entuziastu atbalstu, bet pie dalībnieku un sportistu kabatas neķeramies.
Paldies par sajūtu ka esam  vajadzīgi un darbojamies pareizajā virzienā.

SK Krauķi un Baaka valde

© 2022 SK Krauķi