Sveiciens autokrosistiem!

Pēc vairāku interesentu jautājumiem, Sporta klubs Krauķi ir nodomajis, ka pēc ilgāka pārtraukuma atkal vajadzētu uzrīkot autokrosu Ugālē. Dotajā brīdī tiek veikti saskaņošanas darbi ar LAF un novadu, lai 26.09.2020. uzrīkotu SK Krauķi Rudens kausu autokrosā.

Sekojiet līdzi informācijai mājas lapā un FB.


Visiem dalībniekiem obligāti jābūt apdrošinātiem ar atzīmi polisē autosports.

To varat izdarīt pie mūsu labiem kolēģiem rakstot uz e-pastu diana.pliskova@compensa.lv

Protams, ka derēs ar citas apdrošināšanas kompānijas polises.


Sazinoties ar 7.BAAKA čempionāta rīkotājiem Ludzā, noskaidroju, ka sprints tur netiks rīkots. Tikai autokross. SK Krauķi dalībniekiem, kuri brauks uz Ludzu, pieteikšanās mūsu mājas lapā. Tā tiks atvērta 2.jūlijā. Jāpiesakās līdz 5.jūlija 20:00.


Tā kā autokrosa braucējiem ļoti nepatīk trenēties kopā ar sprinta braucējiem, tad tiek dota iespēja 30.jūnijā tikai autokrosistiem nostāties uz starta un izmēgināt savus spēkus. Ir viens noteikums - dalībnieku skaits vismaz 14. Ja būs mazāk, treniņš nenotiks.

Jāpiesakās līdz 28.06. plkst. 20:00, tad arī tiks pieņemts lēmums.

22.02.2018. | Informācijai!

SK Krauķi organizatori meklē 2 trases tiesnešus treniņu nodarbību laikā trasē ar kuriem sadarboties. Nopietniem interesentiem sazināties ar Daini pa tel. 22306575. Gaidām zvanus līdz sestdienas rītam.

20.02.2018. | Par trasi

Trase līdz svētdienai ir slēgta un sagatavota ļoti labā stāvoklī. Lūdzu nevienam tur nebraukt, kā arī ir nolikts sargs. Lai vēl dabū uzsalt! Ja kāds ierauga tur kādu braucam, no SK Krauķi atlīdzība garantēta.

19.02.2018. | Ziemas autokross!

Mēģinājums izkustināt autokrosa braucējus 25. februārī treniņu bāzē "SK Krauķi" grupā līdz 7 mm sporta redzes (zāģi). Pieteikšanās līdz piektdienas 23:00 bez tehniskā soda, apdrošināšana utt. Lielā sala atnākšana īpaši piemērota "zāģu" braucējiem!

07.02.2018. | Atgādinājums!

Pieteikšanās bez tehniskā soda līdz piektdienas vakaram 23.00

06.02.2018. | Atgādinājums!

Par tām pašām vajadzīgajām lietām ko pie reģistrācijas Jums prasīsim.
1) Starta numuri jābūt gan labā, gan kreisā mašīnas pusē.
2) Jābūt autosportam paredzētai apdrošīnāšanai.
3) Ja dalībnieks ir jaunāks par 18 gadiem - jābūt aizpildītai speciālai iesnieguma blankai un vienam no vecākiem ir jābūt līdzi.


Līdz 8.februārim ceturtdienai pl.23.00 lūdzu visiem, kuri ir pieteikušies un kuri vēl gatavojas pieteikties autosprintā, treniņbraucienu organizatoriem ir nepieciešams zināt kuram vajadzīgs drukāt un kādus numurus. Kuram vajag, sūtiet īsziņu Dainim uz 22306575 un rakstiet vajadzīgos N (piemēram 186 un vairāk neko nevajag) , jo numuri tiek drukāti Kuldīgā un pēc tam tos nebūs iespējams izdrukāt. Pretējā gadījumā būsiet spiesti numurus rakstīt ar pildspalvu uz lapām. Tie kas piesakās pirmo reizi Jums pašiem numuri nav jāzina, kā tikai jāaizraksta savs vārds, uzvārds un kurā klasē brauksiet.


Grūti bija lēmumu šodien pieņemt, jo mēs savā Ugāles autotrasē 1.un 2.posmā segumam esam tik augstu latiņu pacēluši, ka paši vairāk nevaram pārlēkt pāri.
Lasiet uzmanīgi un visiem viss būs skaidrs!!!

Ņemot vērā visus apstākļus sniegu, ledu, grādus, trases stāvokli pirms uzkrita sniedziņš un t.t nolēmām rīkot "Street Division Cup" 3.posmu 4.februārī.
Lielākā daļa no Jums brauc un skatās uz trasi (un arī šoreiz tā būs) un atliek vienam ieminēties "te jau nekas nenotiek" un pīle ir gaisā, un tā tik ziņo.
Arī šoreiz tā būs, ka līdz sestdienas rītam trasē neviens netiks laists un nekādi darbi nenotiks.Taisīsim trases platumā trasi tieši autosprinta dalībniekiem.Tas notiks sestdien pa dienu, un ja tā būs kā metereologi prognozē, viss būs uztaisīts godam. Ja mēs par to rakstam, tad arī centīsimies uz visiem 100%. Ja braucēji mūsu pūles novērtēs - labi, ja nē arī labi.
Afiša šovakar būs mājas lapā, pieteikšanās ir vaļā un tel.N 22306575 Dainim pieņem pieteikšanos.
Reģistrācija līdz piektdienas 23.00
Gribas ļoti lūgt nebraukt trasē nevienam. Ar tuvējo māju kaimiņiem ir sarunāts lai arī pieskata trasi. Mēs domājam ka arī paši braucēji varētu iesaistīties, lai normāli varētu uzsaldēt trasi.
Kas neriskē tas nedzer šampi.


Treniņsacensību plānotājs saka priekšā, ka pēc pašreizējām laika prognozēm varētu būt 4.februārī. Precīzi pateikt nevaram, bet jābūt gataviem. Vēl jāpēta, jāgaida. Jums jāgaida informācija. Ja mājas lapas afiša sakrīt ar treniņbraucienu kalendāru, tad viss notiek. Afišai un lēmumam jābūt ne vēlāk, kā treniņsacensību nedēļas otrdienai 15.00.


Pieteikšanās bez tehniskā soda līdz piektdienas vakaram pl.18.00 šoreiz izņēmuma kārtā būs tā, jo arī mums vajag drusku laika lai visu sakārtotu.
Jāatvainojas par pēkšņo lēmumu, bet domājam, ka jābrauc šonedēļ, jo pēc tam jau var nesanākt, jo laiku prognozes 21.gadsimtā ir ārā metamas ar visu aparatūru un sputņikiem.

19.01.2018. | Atgādinājums!

Izstrādāts un saskaņots apdrošināšanas piedāvājums autosportam tieši SK Krauķi Sportistiem
Ievērojot mūsu Valsts likumus, rīkojot treniņsacensības un nodarbības trasē Ugāles sporta bāzē  dalībniekiem ir jābūt apdrošinātiem. (Tieši šāda formāta).
Pārējās polises, kādas Jums parasti ir, gandrīz neviena autosporta gadījumā nedarbojas)
Šis piedāvājums mūsuprāt būs Jums vislētākais un pieņemamākais. Par kādām summām kas, kur un ko lemt Jums pašiem, bet polisei ir jābūt.
Apdrošināties varat nepieceļoties no datorkrēsla. Jums tikai jāsazinās ar Compensas apdrošināšanas aģentu pie mums Ventspilī.
Rakstat viņai uz e-pastu kāds piedāvājumā ir norādīts
LŪDZU ŅEMT VĒRĀ , JO POLISES PIE REĢISTRĀCIJAS JUMS PRASĪS JAU NO SVĒTDIENAS 21.JANVĀRA, UZ OTRO POSMU.
Šodien ir otrdiena 16.Janvāris un laika ir to vēl izdarīt.

Latvija - autosportam

   Apdrošināšanas segums
 Programma  A  B  C  D
 Nāve  1500  1500  1500  1500
 Invaliditāte    1500  1500  5100
 Kaulu lūzumi
     1500  1500
 Traumas        1500
 Apdr. prēmija
 6.-
 10.-  12.-  18.-

 

Eiropa - autosportam

   Apdrošināšanas segums
 Programma  A  B  C  D
 Nāve  1500  1500  1500  1500
 Invaliditāte    1500  1500  5100
 Kaulu lūzumi
     1500  1500
 Traumas        1500
 Apdr. prēmija
 7.-
 11.-  14.-  20.-

 

E-pasts: diana.pliskova@compensa.lv


Labdien autosporta draugi un visi pārējie, kam ir ielas auto un ir vēlēšanās pa ziemu droši paslidināties.
PASKAIDROJUMS KĀPĒC?
Tā kā šodien, pēc Laika prognozes datiem ir paredzēts sniedziņš un trasē ir jāizveido ragavu un slēpju distances mūsu bērnu ziemas priekiem, Ugāles auto trase TIEK SLĒGTA LĪDZ SACENSĪBĀM SVĒTDIEN.
 
Tie kas uzspēja paslidināties no pirmdienas līdz trešdienai šonedēļ, baigie malači. Tagad lūdzu vairs trasē nebrauciet.
No nākošās pirmdienas(22.01 līdz trešdienai 24.01 atkal varēsiet atkal paši braukt un pamācīties. Par trases izmantošanu nekas jāmaksā nav - (BEZMAKSAS) jums tikai jāpazvana un jāpasaka (Pazvanot 22306575 un norādot atbildīgo personu par drošību).
Brīdinām, ka trasi pa laikam kāds apsargās. Ja kādu pieķersim, tad būsiet vainīgs pie visiem trases seguma bojāšanas gadījumiem arī vasarā un šoruden.
Atgādinām, ka trases sagatavošanas procesam vienmēr ir vajadzīga tehnika un tas lēti nemaksā.
Cienat mūsu dalībniekus un sportistus un viņi cienīs Jūs.
Ja visu sapratāt Paldies
SK Krauķi kolektīvs


Latvija - autosportam

   Apdrošināšanas segums
 Programma  A  B  C  D
 Nāve  1500  1500  1500  1500
 Invaliditāte    1500  1500  5100
 Kaulu lūzumi
     1500  1500
 Traumas        1500
 Apdr. prēmija
 6.-
 10.-  12.-  18.-

 

Eiropa - autosportam

   Apdrošināšanas segums
 Programma  A  B  C  D
 Nāve  1500  1500  1500  1500
 Invaliditāte    1500  1500  5100
 Kaulu lūzumi
     1500  1500
 Traumas        1500
 Apdr. prēmija
 7.-
 11.-  14.-  20.-

 

E-pasts: diana.pliskova@compensa.lv


Parādes braucienā piedalās visas sporta automašīnas ,(drīkst arī fani un atbalstītāji ar savu auto,ja māk neākstīties un sevišķi neizrādīties)
Lai parādes brauciens izskatītos tā krāšņāk uz visa pelēkā pliksala trases fona , katrs pa rītdienu var sameklēt ,uztaisīt vai uzzīmēt plakātu kādu,paņemt savus karogus vai reklamēties kā savādāk,ņemot vērā ,lai tās nav rupjības un kādam aizvainojums.
Sezonas atklāšana solījās būt nofilmēta,tā kā jo krāšņā jo labāk.
Karogus, plakātus un svētdien tiekamies.


Aizsteigsimies drusku uz priekšu - uz 2.treniņposmu Ugāles autotrasē.
Tā kā laika prognozes nu jau vairs nevarēs tik viegli ietekmēt stāvokli trasē 2.treniņposms notiks nākošsestdien 20.janvārī.
Un šoreiz jau arī sola sniedziņu.
No ilgu gadu pieredzes jūtam, ka tas tā arī šoreiz varētu būt.
Tā kā varat gatavoties tā kārtīgi paslidināties. itseviški tie ,kas cer tikt pie sezonas kopvērtējuma pjedestāla kādā no sprintā piedāvājatām klasēm.

Ziemas sezonu atklājot,kas notiks šosvētdien 14.janvārī trase būs ļoti ātra.Pamatklasēs liksim ātrumu slāpētājus-roterus.
Par papildklasēm vēl lemsim.
Priecīgus ziemas prieciņus un neaizmirstiet par mazo fanu braucienu , kur vietu Jums atdevuši uz ziemas sezonu autokrosisti
(Par fanu braucienu varat izlasīt mājas lapas priekšpusē,kur reģistrējas autokross.)
Visticamāk,ka būs jāizbrauc ar kopigu startu 1.aplis,pa lielo autosportistu trases trajektoriju.
Oficiālā pieteikšanās bez tehniskā soda beidzas šovakar pl.23.00
Tiekamies trasē

© 2024 SK Krauķi
Šī vietne izmanto sīkdatnes lai uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību un funkcionalitāti.
Sapratu