30.01.2018. | Informācija treniņu dalībniekiem!

Grūti bija lēmumu šodien pieņemt, jo mēs savā Ugāles autotrasē 1.un 2.posmā segumam esam tik augstu latiņu pacēluši, ka paši vairāk nevaram pārlēkt pāri.
Lasiet uzmanīgi un visiem viss būs skaidrs!!!

Ņemot vērā visus apstākļus sniegu, ledu, grādus, trases stāvokli pirms uzkrita sniedziņš un t.t nolēmām rīkot "Street Division Cup" 3.posmu 4.februārī.
Lielākā daļa no Jums brauc un skatās uz trasi (un arī šoreiz tā būs) un atliek vienam ieminēties "te jau nekas nenotiek" un pīle ir gaisā, un tā tik ziņo.
Arī šoreiz tā būs, ka līdz sestdienas rītam trasē neviens netiks laists un nekādi darbi nenotiks.Taisīsim trases platumā trasi tieši autosprinta dalībniekiem.Tas notiks sestdien pa dienu, un ja tā būs kā metereologi prognozē, viss būs uztaisīts godam. Ja mēs par to rakstam, tad arī centīsimies uz visiem 100%. Ja braucēji mūsu pūles novērtēs - labi, ja nē arī labi.
Afiša šovakar būs mājas lapā, pieteikšanās ir vaļā un tel.N 22306575 Dainim pieņem pieteikšanos.
Reģistrācija līdz piektdienas 23.00
Gribas ļoti lūgt nebraukt trasē nevienam. Ar tuvējo māju kaimiņiem ir sarunāts lai arī pieskata trasi. Mēs domājam ka arī paši braucēji varētu iesaistīties, lai normāli varētu uzsaldēt trasi.
Kas neriskē tas nedzer šampi.

© 2021 SK Krauķi